Založení firmy na splátky

Založení společnosti není jen řada papírování, běhání po patřičných úřadech, ale i poměrně vysoký výdaj finančních prostředků. Pokud jste právě vy tou osobou, která potřebuje založit společnost, ale nemá dostatečný kapitál, pak je pro vás možnost založení firmy na splátky. A rozhodně se nejedná o nic nelegálního, nebo něco, co by bylo v jakémkoli rozporu se zákonem. V poslední době se založení firmy na splátky stalo poměrně běžnou věcí.

V České republice existuje několik společností, které se přímo zabývají založením společností na splátky nebo nákupem ready made společností na splátky. Celý princip se má tak, že vy kupujete společnost, kterou po dobu například jednoho roku splácíte po několika vyšších částkách. Přitom ani nepřeplatíte horentní sumu peněz a budete moct podnikat. Tyto zmíněné společnosti navíc přímo spolupracují s některými bankami v České republice a tak se rozhodně není čeho obávat.

Nejvíce využívané koupě firem na splátky jsou právě ready made společnosti. Jedná se jak o akciové společnosti, tak i společnosti s ručením omezeným, mají splacený základní kapitál, žádné finanční závazky a to jak u obchodníků, tak i u státu nebo vůči pojišťovně. Jde o hotové firmy, které čekají jen na to, aby se přepsali na nového majitele. Jejich výhodou je především poměrně nízká cena. I takovou společnost si na splátku můžete pořídit.

Mohlo by Vás zajímat:


Tento záznam byl zaslán Jak na to a označen , , , . Záložka je zde.

Komentáře jsou uzavřeny.