Měsíční archív: Září 2013

Spolehlivá firma jen na dobré adrese

Pokud podnikáte, pak podle zákona musíte mít i sídlo společnosti. Už ze samotného názvu zcela jistě vyplývá, že se jedná o místo, kde společnost sídlí, ale pouze virtuálně. Mnohdy však nejde jen o samotný zákon, kterým se každý podnikatel musí řídit, ale i dobré jméno firmy, která pokud má své sídlo na lukrativní adrese, zvyšuje svou prestiž a na trhu zajisté nezůstane bez povšimnutí.

Když se řekne lukrativní adresa, všichni zajisté ihned pomyslí na Prahu, kde je společností zaměřujících se na různou podnikatelskou činnost několik stovek. Ve finále ale nejde jen o dobré jméno firmy, ale i o daňovou kontrolu, která například pro Prahu 2 vychází jedenkrát za 68 let. A je to právě naše hlavní město, kde je poskytováno největší množství sídel společností a na různých adresách. Pochopitelně ty nejlepší najdete v centru města a cena se zvyšuje zejména v závislosti na lukrativnosti místa, kde je sídlo poskytováno. Už víte, na jaké adrese by měla sídlit právě Vaše firma? Sídlo společnosti Praha zajišťuje hned několik desítek společností, které jsou navíc ve svém oboru naprostými profesionály.

Zprostředkování sídla společnosti je velmi jednoduché a jednou z firem zabývajících se touto činností je i Comeflex Office. Comeflex Office se mimo jiné nezaměřuje jen na poskytnutí sídla, ale i například na poskytnutí virtuální kanceláře, kterou můžete využívat jen tehdy, když to skutečně potřebujete. Výjimkou není ani prodej Ready-made společností (společnost již založená a připravená jen na to, až si ji odkoupíte a převezmete), správu datových schránek a další služby určené zejména pro podnikatelské subjekty.

Poskytnutí sídla? Velmi jednoduchý proces

Možná se budete divit, ale vyřízení poskytnutí sídla společnosti není nijak náročná věc ani z hlediska času. Vše za Vás navíc zajišťuje firma, které jste se svěřili. Sami sídlo nebudete využívat, ale můžete si na adresu nechat zasílat poštu a nechat si vyřizovat telefonáty – zajišťuje i společnosti Comeflex Office. Za poskytnutí sídla firmy platíte měsíční „nájem“, jde ale o částku, která je podstatně nižší, než kdybyste zajišťovali plný chod klasické kanceláře.

Vložil Sídlo společnosti | Tagged , | Zanechat komentář